Huis van de wijk

Het Huis van de wijk is een ontmoetingsplaats voor bewoners gerund door vrijwilligers in samenwerking met Humanitas.

Gezien de gunstige ligging, op loopafstand van uw woning, is het Huis van de Wijk een welkome aanvulling voor u als bewoner van de Landtong.

In het Huis van de Wijk vinden allerlei activiteiten plaats. Van Nederlandse taalles tot huiswerkbegeleiding en van peuteryoga tot bloemschikken en kaarten maken. Het is ook mogelijk om een ruimte te huren voor een ontmoeting of activiteit. Jong en oud, iedereen kan meedoen of zelf iets organiseren in het Huis van de Wijk. Ook voor steun of advies, een goed gesprek is hier nooit ver weg.

Huizen van de wijk in de buurt van de Landtong:

  • Huis van de Wijk aan de Kade, Prins Hendikkade 89, Noordereiland
  • Huis van de Wijk de Vuurplaat, Vuurplaat 83

Kijk voor alle activiteiten en updates van wat er wel en niet kan in verband met de Coronaregels op magievanfeijenoord.nl