Hulp nodig?

Heeft u geen hulp van anderen? Dan kan Humanitas Welzijn Feijenoord u helpen. Humanitas is bereikbaar tussen 8.00 en 20.00 uur op 010-302 50 30, ook wanneer u zich eenzaam voelt en verlegen bent om een praatje.

Iedereen wordt nu gevraagd om vanwege het coronavirus zoveel mogelijk binnen te blijven. Dat kan soms voor problemen zorgen. Bijvoorbeeld met boodschappen doen, de hond uitlaten of het verkrijgen van medicijnen. Is dat bij u het geval? Vraag dan eerst hulp aan uw buren of familie.

Heeft u geen hulp van anderen? Bel dan Humanitas Welzijn Feijenoord, zij kunnen u helpen. U mag ook bellen wanneer u zich eenzaam voelt en verlegen bent om een praatje.

English
Türkçe
>العربية
Espagnol


Over Humanitas Welzijn

Humanitas Welzijn verzorgt sinds 2018 het welzijnswerk in het gebied Feijenoord. Dit betekent dat zij ondersteuning bieden aan het ‘wel-zijn’ van iedereen die in het gebied Feijenoord woont en werkt. Kijk voor meer informatie op de website: de magie van Feijenoord