Tekenen voor de sint

Sinterklaas zal dit jaar toch even tijd vrij maken om de tekeningen, die jullie natuurlijk allemaal gaan maken, te komen bekijken. Wanneer hij dat doe weten we niet. Kan overdag zijn of ’s nachts.. Dus: jullie kunnen je tekeningen weer inleveren!

Voor wie?
Voor alle kinderen tot en met 7 jaar.

Thema ‘de schoen’
Dit jaar is het onderwerp: de schoen!!!! Dus maak een tekening van een schoen en kleur deze zo mooi mogelijk in.

Inleveren voor 27 november
Lever de tekening met je naam, leeftijd en adres in op de Louis Pregerkade, huisnummer 16, voor 27 november! Wij hangen ze weer op in de hal. Op zaterdag 28 november van 15.00 uur tot 16.00 uur kunnen jullie je presentje ophalen in de hal van de Louis Pregerkade 12-106.

 


Deze actie wordt mede mogelijk gemaakt door Opzoomeren